RN73H1JTTD1910F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1910F25
JLCPCB Part #
C3913853
Description
-55℃~+155℃ 100mW 191Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS