RN73H1JTTD1910A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD1910A05
JLCPCB Part #
C4258606
Description
-55℃~+155℃ 100mW 191Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS