RN73H1JTTD18R4C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD18R4C50
JLCPCB Part #
C4021234
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.4Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS