RN73H1JTTD1893F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1893F50
JLCPCB Part #
C3975654
Description
-55℃~+155℃ 100mW 189kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS