RN73H1JTTD1893D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1893D25
JLCPCB Part #
C3968550
Description
100mW 189kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS