RN73H1JTTD1893D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD1893D100
JLCPCB Part #
C4119571
Package
0603
Description
100mW 189kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS