RN73H1JTTD1892D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD1892D100
JLCPCB Part #
C4082430
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.9kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS