RN73H1JTTD1892C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1892C25
JLCPCB Part #
C3997307
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.9kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS