RN73H1JTTD1891F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD1891F100
JLCPCB Part #
C4202417
Description
-55℃~+155℃ 1.89kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS