RN73H1JTTD1891D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1891D25
JLCPCB Part #
C4344323
Description
1.89kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS