RN73H1JTTD1891B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD1891B50
JLCPCB Part #
C4146272
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.89kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS