RN73H1JTTD1891B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1891B25
JLCPCB Part #
C3946014
Description
-55℃~+155℃ 1.89kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS