RN73H1JTTD1890F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1890F25
JLCPCB Part #
C4101983
Description
-55℃~+155℃ 100mW 189Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS