RN73H1JTTD1890D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD1890D100
JLCPCB Part #
C4084949
Description
-55℃~+155℃ 100mW 189Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS