RN73H1JTTD1890C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1890C25
JLCPCB Part #
C3965254
Description
-55℃~+155℃ 100mW 189Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS