RN73H1JTTD1871B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1871B10
JLCPCB Part #
C3914121
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS