RN73H1JTTD1843F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1843F10
JLCPCB Part #
C4021210
Description
-55℃~+155℃ 100mW 184kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS