RN73H1JTTD1842A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1842A10
JLCPCB Part #
C4342198
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.4kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS