RN73H1JTTD1841D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD1841D100
JLCPCB Part #
C4100066
Description
-55℃~+155℃ 1.84kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS