RN73H1JTTD1840F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1840F10
JLCPCB Part #
C4007102
Description
100mW 184Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS