RN73H1JTTD1823C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1823C10
JLCPCB Part #
C4171394
Description
100mW 182kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS