RN73H1JTTD1822B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1822B25
JLCPCB Part #
C4214494
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS