RN73H1JTTD1803B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1803B25
JLCPCB Part #
C3921660
Description
-55℃~+155℃ 100mW 180kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS