RN73H1JTTD1801F10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD1801F10
JLCPCB Part #
C4044686
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS