RN73H1JTTD1800F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1800F10
JLCPCB Part #
C4053845
Description
-55℃~+155℃ 100mW 180Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS