RN73H1JTTD1800C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1800C10
JLCPCB Part #
C4272749
Description
-55℃~+155℃ 100mW 180Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS