RN73H1JTTD1800B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1800B25
JLCPCB Part #
C186168
Description
-55℃~+155℃ 100mW 180Ω 75V Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS