RN73H1JTTD17R6F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD17R6F50
JLCPCB Part #
C4082082
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS