RN73H1JTTD17R4F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD17R4F25
JLCPCB Part #
C3970173
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS