RN73H1JTTD17R2F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD17R2F100
JLCPCB Part #
C3913748
Description
100mW 17.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS