RN73H1JTTD17R2D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD17R2D100
JLCPCB Part #
C4285627
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.2Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS