RN73H1JTTD1783F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1783F10
JLCPCB Part #
C3981012
Description
-55℃~+155℃ 100mW 178kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS