RN73H1JTTD1783D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1783D25
JLCPCB Part #
C3999692
Description
-55℃~+155℃ 100mW 178kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS