RN73H1JTTD1761D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1761D50
JLCPCB Part #
C4306966
Description
-55℃~+155℃ 1.76kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS