RN73H1JTTD1761D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD1761D100
JLCPCB Part #
C4324696
Package
0603
Description
1.76kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS