RN73H1JTTD1761B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1761B10
JLCPCB Part #
C4136331
Description
1.76kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS