RN73H1JTTD1760F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD1760F100
JLCPCB Part #
C4042119
Description
-55℃~+155℃ 100mW 176Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS