RN73H1JTTD1743F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1743F10
JLCPCB Part #
C3937253
Description
-55℃~+155℃ 100mW 174kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS