RN73H1JTTD1743D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1743D50
JLCPCB Part #
C4225255
Description
-55℃~+155℃ 100mW 174kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS