RN73H1JTTD1743C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1743C25
JLCPCB Part #
C3944249
Description
-55℃~+155℃ 100mW 174kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS