RN73H1JTTD1742F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1742F25
JLCPCB Part #
C4257098
Description
100mW 17.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS