RN73H1JTTD1742D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1742D25
JLCPCB Part #
C4223387
Description
100mW 17.4kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS