RN73H1JTTD1741D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1741D50
JLCPCB Part #
C4233437
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS