RN73H1JTTD1722A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1722A25
JLCPCB Part #
C3994151
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.2kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS