RN73H1JTTD1720C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1720C10
JLCPCB Part #
C3927039
Description
-55℃~+155℃ 100mW 172Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS