RN73H1JTTD16R9D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD16R9D25
JLCPCB Part #
C4259892
Description
100mW 16.9Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS