RN73H1JTTD16R4B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD16R4B50
JLCPCB Part #
C4215600
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.4Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS