RN73H1JTTD16R2F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD16R2F50
JLCPCB Part #
C4235257
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS