RN73H1JTTD16R0C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD16R0C25
JLCPCB Part #
C4180104
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS