RN73H1JTTD1692F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1692F50
JLCPCB Part #
C4132529
Description
100mW 16.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS